Сумський заклад загальної середньої освіти спеціальна школа Сумської міської ради 

Виховна робота - Позаурочна зайнятість

Позаурочна зайнятість

Наказ про організацію  гурткової роботи переглянути та завантажити >>>

Гуртки учнівські - одна з форм позакласної та позашкільної роботи у спеціальній школі. Завдання гуртків - задовольняти інтереси учнів, їхні духовні потреби, розвивати творчу ініціативу, формувати практичні вміння і навички, сприяти розвитку мовлення та мислення, надавати можливість виявляти здібності 

    У гуртку «Абетка природи», створеному на базі СЗЗСО спеціальної школи СМР Сумським міським центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді,навчається 46 учнів школи. Керівник гуртка , Рачинська Наталія Іванівна,  формує ключові компетентності у вихованців шляхом розширення знань учнів про природу і людину, домагається засвоєння учнями елементарних екологічних норм і понять, формує їх природовідповідну поведінку.

  У СЗЗСО спеціальній школі СМР з 2018 року створене відділення легкої атлетики, в якому займається 31 вихованець КЗ СОР Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів «Інваспорт». З ними працює 2 висококваліфікованих тренери-викладачі: Забара Богдан Олексійович (ІІ тренерська категорія), Філенко Ігор Миколайович (ІІ тренерська категорія). Учні відділення легкої атлетики постійно беруть участь у змаганнях різних рівнів, де виборюють призові місця та стають переможцями. Також вихованці КЗ СОР СОДЮСШІ «Інваспорт» є постійними учасниками Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики. Кращим досягненням є результат Назаренка Романа – чемпіон України з легкої атлетики на дистанції 100 та 200 метрів, переможець Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед спортсменів з особливими потребами, президентський степендіат.