Сумський заклад загальної середньої освіти спеціальна школа Сумської міської ради 

Виховна робота - Позаурочна зайнятість

Позаурочна зайнятість

Наказ про організацію  гурткової роботи переглянути та завантажити >>>

Гуртки учнівські - одна з форм позакласної та позашкільної роботи у спеціальній школі. Завдання гуртків - задовольняти інтереси учнів, їхні духовні потреби, розвивати творчу ініціативу, формувати практичні вміння і навички, сприяти розвитку мовлення та мислення, надавати можливість виявляти здібності 

    У гуртку «Абетка природи», створеному на базі СЗЗСО спеціальної школи СМР Сумським міським центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді,навчається 46 учнів школи. Керівник гуртка , Рачинська Наталія Іванівна,  формує ключові компетентності у вихованців шляхом розширення знань учнів про природу і людину, домагається засвоєння учнями елементарних екологічних норм і понять, формує їх природовідповідну поведінку.

Лариса Олександрівна Прийменко – інструктор – методист КЗ СОР  «СОДЮСШОІ» «Інваспорт» - тренер-викладач з пара легкої атлетики , майстер спорту з хокею на траві. Для участі у спартакіаді «Повір у себе» ведеться підготовка зі стрибків у довжину з розбігу, метання малого м’яча, бігу на дистанцію 100, 200,400 м. Навантаження під час занять збільшуються поступово, відпрацьовується техніка виконання вправ. Тренер використовує матеріали сучасної системи тренування В. М. Платонова. До кожної дитини здійснюється індивідуальний підхід.

Коломієць Вадим Іванович, керівник ГО Сумської міської федерації карате - до Вадо-кай, тренер вищої категорії, керівник Української федерації карате Вадо-кай, 5 ДАН карате майстер спорту.