Сумський заклад загальної середньої освіти спеціальна школа Сумської міської ради
Оголошуємо прийом документів до 1 класу
З 15 квітня 2024 року Сумський заклад загальної середньої освіти спеціальна школа СМР оголошує прийом документів до 1 класу на 2024-2025 навчальний рік. Ви можете завітати до закладу у робочі дні з 09.00 до 16.00 за адресою : проспект Свободи, 28. Для зручності можна узгодити час візиту за телефоном:(0542)789-739.
У закладі пролунав останній дзвоник
Сьогодні у закладі пролунав останній дзвоник 2023-2024 навчального року.
Завершилась шкільна акція "Замість квітів вчителю - донат на ЗСУ"(зібрали 4930грн). Гроші передали через волонтера ГО "Наш форпост - Суми" Марину Ярош на ліки для наших захисників і захисниць. Порадували всіх дітей і батьків розваги на шкільному подвір'ї від Центр культури і дозвілля Сумської міської ради з нагоди Дня захисту дітей. Дякуємо ЗСУ за можливість проводити свята для дітей!!!
Весь світ у долонях дитини
30 травня 2024 року у Відділ економічних, технічних та аграрних наук відбулося відкриття виставки малюнків «Весь світ у долонях дитини». На ній представлені 16 робіт учнів Сумського закладу загальної середньої освіти спеціальної школи Сумської міської ради. Тематика робіт різноманітна: краєвиди рідного міста, Україна, пори року, День матері, космос та інші. Юні художники - призери Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів малюнків для дітей.
Марійка та ведмідь
Гурток лялькового театру "Веселі гноми" вітає всіх з закінченням навчального року і дарує виставу "Марійка та ведмідь"
Звіт гуртків виховних груп
Капеланський патруль Суми
З нагоди Дня захисту дітей сьогодні до нашого закладу з подарунками і привітаннями завітали гості з Капеланський патруль Суми / Patrol Chaplain (Sumy Region) та відділу ювенальної превенції. Діти були дуже задоволені та щиро дякували гостям.
Віночок добрих справ
Здорова їжа
Безпека на дорогах в умовах воєнного стану
У період із 13 по 19 травня 2024 року, відбувся перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».
З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей, дотримання ними Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого травматизму були проведені різноманітні заходи: тематичні бесіди, класні години, квести, конкурс малюнків, оформлення тематичних куточків.
Хвилини шанування учнівського самоврядування
Вишиванка - одяг вільних!
Вітаємо!
Дякуємо учасникам Національної руханки в вишиванках "Дякуємо ЗСУ" до Міжнародного дня вишиванки!!!
День вишиванки
ВИШИВАНКА – ОДЯГ ВІЛЬНИХ. ВИШИВАЄМО ПЕРЕМОГУ
Щорічно в третій четвер травня в усьому світі святкують День вишиванки.
І вже за традицією кожного року в цей день зразковий театральний колектив Art - Барвінок Сумського закладу загальної середньої освіти спеціальної школи Сумської міської ради вітає працівників, користувачів та гостей Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки з Днем вишиванки.
Така чудова українська мить
Фотомоб "Така чудова українська мить" з нагоди Дня вишиванки пройшов у нашому закладі сьогодні,16 травня.
Дякуємо ЗСУ
16 травня у Міжнародний День вишиванки Сумський заклад загальної середньої світи спеціальна школа СМР доєднується до участі у Національній руханці в вишиванках «Дякуємо ЗСУ». Основна мета якої - єднання українців та міжнародної спільноти по всьому світу в їх підтримці ЗСУ та незламного українського народу.
Вітамінна скарбничка
14 травня для учнів початкової школи вихователем Павловою В.М. було проведено день здоров'я - «Вітамінна скарбничка». Саме цей день є часом відпочинку, ігор та розваг.
Усі учасники мали можливість гарно потанцювати і погратися. Отримали цікаву і повчальну інформацію про навички здорового способу життя, дотримання особистої гігієни, дбайливе і бережливе ставлення до свого організму. А наостанок усі разом склали вітамінний кошик.
Квіти-усмішки природи
Ще з давніх часів в житті людей квіти грали велику роль. Вони завжди асоціювалися з любов’ю, радістю, гарним настроєм і бадьорістю. Для учнів 3-4 класів в приміщенні шкільної бібліотеки було проведено майстер-клас «Квіти-усмішки природи». Усі присутні отримали частинку добра, тепла, і звичайно, знання. Було цікаво , захоплююче та пізнавально!
Вітаємо!!!
Капеланський патруль
13 травня до нашого закладу завітали помічники капеланів громадського формування Капеланський патруль Суми /Сумської області. Приємним сюрпризом для учнів була зустріч з Наталею та Русланом Горобей, де учні розповіли про добрі, патріотичні справи, що відбулись у нас протягом усього навчального року і отримали від капеланів солодкі подарунки.
Любій матусі
Шкільна онлайн виставка листівок "Любій матусі" пройшла у спеціальній школі з нагоди Дня матері.
День Європи
З нагоди Дня Європи у закладі пройшов онлайн захід "Дякуємо за підтримку!"
Писанкові перегони
6 травня у нашому закладі завершилась онлайн виставка родинних великодніх виробів "Писанкові перегони".
Вітаємо!!!
Великодній кошик
Сьогодні, 1 травня, завершилась шкільна акція-збір "Великодній кошик"на підтримку захисників і захисниць. До акції долучились також наші друзі з Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді м.Суми. Пакунки вдячності зі смаколиками, дитячими малюнками і листівками, сухими душами, засобами гігієни, спреями від комарів і кліщів поїхали у Херсонському та Краснопільському напрямках до наших воїнів.
Естафети патріотів
29 квітня вчителем фізкультури та інструктором з фізкультури для учнів старшої школи були проведені «Естафети патріотів». Змагалися команди "Настрій" та "Посмішка", їх назви вдало відображали атмосферу , яка панувала на спортивному майданчику. Бо колективні естафети - це не просто рух, це і дружба, і незабутні враження, це один із способів зміцнення ментального та фізичного здоров'я.
Тиждень психології
З 22 по по 26 квітня у закладі пройшов Тиждень психології.Діти поринали у світ психології, вчилися дбати про своє ментальне здоров'я, здобували знання про особисті кордони та весело і цікаво проводили час.