Сумський заклад загальної середньої освіти спеціальна школа Сумської міської ради 

Новини

Дель-Арте «Маска» 

01.06.23.pptx

Ще одне свято для містян...

1 червня 2023 року з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, театральний колектив «Art-Барвінок» СЗЗСЗ СШ СМР, дарував свою творчість працівникам СОУНБ показав прем’єру перфомансу у стилі Дель-Арте «Маска».

На свято завітали гості – учні ЗОШ №2, студенти фахового коледжу культури і мистецтв імені Бортнянського, батьки учнів, а також всі бажаючі. Виступ юних акторів був сприйнятий дуже тепло!

Дарували свою творчість і юні художники нашого закладу – Аксьонова Вікторія, Симоненко Євгенія, Камінський Кіріл, Луговський Андрій. Виставка малюнків цих учнів відкрилася у відділі документів із економічних і технічних наук СОУНБ.

Висловлюємо слова щирої вдячності директору СОУНБ Кальченко Валентині Миколаївні, бібліотекарці Перміновій Ларисі Миколаївні та всім працівникам закладу за здійснення мрії нашого театрального колективу. За кошти подаровані вами ми придбаємо театральну стійку для показу вистав.

Ви просто неймовірні! Дякуємо!!!

Вітаємо! 

Вітаємо наших учнів та всіх дітей України! 

Виставка

31.05.23.pptx

Виставка діє в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Запрошуємо! 

Школа - наш дім

30.05.23.pptx

Власним прикладом надихаємо учнів... Школа - наш дім, у ньому має бути комфортно і затишно. Жоден ворог нас не здолає і не заставить покоритись. Все буде Україна!  

Тиждень трудового навчання  

Добіг кінця тиждень трудового навчання. Всі заходи пройшли цікаво і змістовно. Учні збагатились знаннями, продемонстрували свої уміння і навички. 

26.05.23_.pptx

Наведений порядок на шкільній території 

26.05.23.pptx

Наведений порядок на шкільній території на початку весни потребує постійної підтримки... Тільки сонечко пригріло, а учні та вчителі школи вже не можуть всидіти без роботи. Усі учні разом із вчителями трудового навчання працювали на пришкільній території й впорядковували закріплені за класами ділянки.

Роботи вистачило всім: спільними зусиллями прибрали територію спортивного майданчика, пропололи клумби та полили висіяні на них чорнобривці та інші квіти.

Погода була на боці школярів, допомагала їм теплим вітерцем та яскравим сонечком. Діти справилися з поставленою задачею досить швидко. Тепер територія школи чиста та ще більш мальовнича.

Проведення такого роду трудових десантів у школі – вже традиція, бо працюючи разом, діти привчаються до порядку, вчаться любити свою школу, своє місто, свою Батьківщину.

Знову приймаємо вітання! 

25.05.23__.pptx

Сади Перемоги 

25.05.23_.pptx

Другий рік поспіль учні нашого закладу долучаються до Всеукраїнської акції "Сади Перемоги". Працюємо, допомагаємо, перемагаємо! 

Move Week 2023 

Здобувачі освіти 1-4 класів СЗЗСО спеціальної школи СМР долучаються до міжнародної ініціативи Move Week 2023,проведенням активних перерв.

25.05.23.pptx

Весну проводжаємо, літо зустрічаємо 

24.05.23.pptx

Сьогодні 24.05 для учнів початкової школи вихователем Вікторією Циганенко був проведений захід "Весну проводжаємо, літо зустрічаємо".

Діти з задоволенням приймали участь в іграх і конкурсах. Жваво і весело пройшла гра "Риболовля", учні з задоволенням складали пазли. 

Театральний колектив "Art-Барвінок" запрошує   

Вітаємо!  

Вітаємо учасників театрального колективу "Art- Барвінок" Аксьонову Вікторію, Луговського Андрія, Рижову Владиславу із зайнятим І місцем у Всеукраїнському конкурсі "Гуманне ставлення до тварин". Велика подяка педагогам Ірині Глобенко та Андрію Левіку за підготовку учнів.  

Хвилинки веселинки  

Активно, весело, креативно пройшли спортивні "Хвилинки веселинки" з учнями 1-10 класів. Вчителі фізкультури організували цікаве та змістовне дозвілля. Діти грали в ігри та створювали їх самі, І, звичайно ж, улюблені танцювальні руханки додали бадьорості. Всі учасники отримали заряд енергії та позитивний настрій. 

23.05.23.pptx

Виставка дитячих робіт 

22.05.23.pptx

Доброго дня! Розпочинаємо тиждень "Трудового навчання" виставкою дитячих робіт, виготовлених на уроках трудового навчання та у позакласний час. 

Тиждень трудового навчання 

Національний тиждень безпеки дорожнього руху 

19.05.23_.pptx

Національний тиждень безпеки дорожнього руху пройшов дуже активно, весело та пізнавально. Учні закріпили свої знання з ПДР. Впродовж Тижня були проведені тематичні бесіди, години спілкування з питань повторення знань з безпеки дорожнього руху, вікторини, виставка малюнків, заочні подорожі. Активно проходили практичні заходи з використанням інтернет-ресурсів. 

Вітаємо!!! 

19.05.23.pptx

День вишиванки - даруємо радість містянам! 

18.05.23_.pptx

Моя вишиванка - душа України! 

Сьогодні зранку, у День вишиванки, на шкільному подвір'ї наші учні утворили святкове коло "Моя вишиванка - душа України!": весело танцювали, руханки робили і провели цікаву весняну фотосесію у вишиванках. 

18.05.23.pptx

Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху   

17.05.23.pptx

Сьогодні у закладі було проведено Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху, який проходив в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Україні.

Було проведено цікаву бесіду та переглянуті відеоматеріали щодо різних аспектів безпеки на дорозі, про які повинні знати усі – дорожніх знаків, правил поведінки пішоходів, користування громадським транспортом та персональним електротранспортом, деяких обов’язкових вимог до дітей як учасників дорожнього руху, порядку дій у разі дорожньо-транспортної пригоди чи інших нещасних випадків у дорозі тощо.

Зустріч з працівниками патрульної поліції  

Сьогодні відбулася зустріч з працівниками патрульної поліції в рамках 7-го Глобального тижня безпеки дорожного руху, з метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму та дотримання Правил дорожнього руху учнями. Діти засвоювали правильну поведінку на дорогах, їх увагу направляли на необхідність забезпечення захисту свого життя і здоров’я в процесі дорожнього руху.

Також дізналися про техніку накладання турнікета на верхні та нижні кінцівки.

Бажаємо бути завжди уважними, дотримуватися правил дорожнього руху та дбати про свою безпеку! Дякуємо за змістовний і цікавий захід!

16.05.23.pptx

Моя матуся найкраща 

15.05.23.pptx

12 травня, напередодні Дня матері, у закладі відкрилась фото виставка "Моя матуся найкраща" та пройшла фотосесія з учнями молодших класів "Квіти для матусі". Бажаємо всім мамам мирного неба і яскравого сонечка у нашій квітучій незалежній Україні!!! 

День пам'яті та примирення

Сьогодні Україна, Європа та увесь цивілізований світ відзначають День пам'яті та примирення ( пам'яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами її учасниками). У нашому закладі до цієї дати педагог-організатор Лариса Сосіна провела для старшокласників захід "Пам'ятаємо. Перемагаємо!". Пам'ятаючи минуле йдемо до перемоги ! Все буде Україна! 

08.05.23.pptx

До закладу завітали інспектори управління патрульної поліції 

07.04.23.pptx

Сьогодні до закладу завітали інспектори управління патрульної поліції в Сумській області Оксана Красовська і Марина Горьковська, а також юристи СМЦБВПД Анна Кожушко та Наталія Шестерніна.До Міжнародного дня протидії булінгу фахівці провели зустріч зі старшокласниками щодо попередження проявів даного явища в учнівському середовищі. 

Веселі старти 

03.05 у нашому закладі з учнями 1-4 класів вихователем Савіною Мариною Володимирівною був проведений захід на свіжому повітрі "Веселі старти".

Весело і жваво пройшли ігри-змагання, створивши атмосферу свята. Діти відчайдушно змагалися в кожному із запропонованих конкурсів. Вони показали як уміють гідно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованості та дружбу.

04.05.23.pptx

Місячник військово-патріотичного виховання 

03.05.23.pptx

Місячник військово-патріотичного виховання завершився у закладі сьогодні, 3 травня, цікавою і змістовною зустріччю з військовими- ветеранами, захисниками України. За сприяння Благодійної організації "Карітас Суми" заклад відвідали Микола Григорович та Андрій Миколайович Ткаченки та Володимир Олександрович Щеглов. Учні слухали розповідь про оборону нашого міста, приміряли бронежилети та "кікімору", подивились на квадрокоптер і послухали гарні пісні. Діти подякували захисникам , подарували квіти і патріотичні браслети. Потім гості відвідали шкільну кімнату військово-патріотичного виховання і сфотографувались на згадку про чудову зустріч. 

До школи завітали працівники ДСНС України в Сумській області  

Сьогодні до школи завітали працівники ДСНС України в Сумській області, які провели з учнями профілактичні бесіди та розповіли про правила поведінки з вогнем та про всі наслідки дитячих пустощів та необережного поводження з вибухонебезпечними предметами, і наголосили про важливість дотримання правил пожежної безпеки як у побуті, так і в екосистемах.

Також ознайомили їх з професією рятувальника та продемонстрували пожежно-рятувальне спорядження.

Учні мали змогу відчути себе справжніми рятувальниками, оскільки кожен під наглядом пожежного зміг приміряти спецодяг, бронежилети та посидіти в автомобілі.

Старшокласники ознайомилися з можливостями сучасного авто та його оснащенням.

У кінці заходу дітлахи запевнили рятувальників, що неодмінно будуть дотримуватись правил пожежної безпеки та будуть обережними з вибухобезпечними предметами.


02.05.23.pptx

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності 

28.04.23.pptx

З 24 по 28 квітня 2023 року у закладі проходив Тиждень знань з безпеки життєдіяльності.

У рамках тижня пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді; розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховання гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти; виховання поваги до професії рятувальника.

Протягом тижня учні грали у різноманітні дидактичні ігри, обговорювали свої дії у екстремальних умовах, вчилися надавати допомогу, тренувалися евакуюватися. Такі тренування дуже важливі, адже крім евакуації потрібно навчати дітей поведінці, порядку дій у різних надзвичайних ситуаціях. Завершився тиждень тематичною виставкою дитячих малюнків.

Неможливо передбачити всі ситуації, які можуть загрожувати життю і здоров’ю дитини. Ми й не ставили собі це за мету, а намагалися лише розглянути найтиповіші ситуації та основні правила безпеки.

День цивільного захисту

27 квітня 2023 року в нашій школі пройшов "День цивільного захисту". З метою практичної перевірки готовності школи до проведення ефективних заходів щодо захисту учасників освітнього процесу при виникненні надзвичайних ситуацій, була здійснена евакуація учнів, учителів та працівників закладу. Також були організовані та проведені заходи з пропаганди ЦЗ та питань забезпечення безпеки життєдіяльності людини. У школі були обладнані стенди, оновлений куточок ЦЗ.

У шкільній бібліотеці була організована виставка книжок з теми «Цивільний захист»

27.04.23.pptx

День пам'яті Чорнобильської трагедії

Сьогодні - День пам'яті Чорнобильської трагедії. Кожного року 26 квітня Україна й увесь світ згадує Чорнобильську катастрофу.

Для учнів 7 класу вчителем Мариною Шевченко та бібліотекарем Валентиною Павловою в шкільній бібліотеці відбулася година роздумів "Атомна весна України". Під час заходу акцентовано увагу , що це - не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків.


Вітаємо!!!

Вітаємо!!! Пишаємось!!! 

26.04.23.pptx

У закладі розпочався Тиждень безпеки життєдіяльності 

Підводимо підсумки Тижня психології 

24.04.23.pptx

Весело, цікаво та пізнавально пройшов Тиждень психології . Учні долучилися до акції "Щасливе дитинство", інтерактивного заняття"Сонце сховане в кожному", гри-квесту "Дивосвіт психології".Діти вчилися контролювати емоції, опановували прийоми і техніки саморегуляції та самоконтролю. 

Оголошуємо прийом документів до 1 класу 

З 17 квітня оголошуємо прийом документів до 1 класу на 2023-2024 навчальний рік. Ви можете завітати до закладу у робочі дні з 09.00 до 16.00 за адресою : проспект Свободи ( колишня вулиця Прокоф'єва), 28. Для зручності можна узгодити час візиту за телефоном:(0542)789-739

До закладу завітали гості 

20.04.23.pptx

Сьогодні до закладу завітали гості - представники Благодійної Організації "Карітас Суми" https://www.facebook.com/symu.caritas начолі з о. Арістархом. Всі діти отримали позитивні емоції та солодкі Великодні подарунки. Щиро дякуємо!!! 

Тиждень психології 

Писанка - символ світла та добра

16.04.23.pptx

Писанка - символ світла, добра.Символ, прославляючий пробудження природи. З давніх - давен вважали, що яйце - початок життя на землі.

Напередодні свята Воскресіння Христового з учнями 9 класу та їхніми батьками було проведено онлайн родинний майстер-клас "Писанка - символ світла та добра". Класний керівник розповіла дітям, що розписували та фарбували яйця символічними знаками, а також про особливості слобожанської писанки. Звернула увагу дітей на символіку кольорів Слобожанщини. Розповіла про значення кожного кольору писанці. Наприклад: червоний колір на писанці символізує життя, добро, жовтий - Сонце, тепло і т.д.

Діти разом з батьками розписували писанки, фарбували крашенки. Батьки вчили дітей правильно тримати писанок та наносити ним воскові візерунки, ділилися процесом фарбування крашанок.

Ось наша творчість.

Канікули! 

У передостанній день канікул наші учні активно онлайн займались у творчих майстернях. Наталія Костюк і Марина Савіна провели заняття з аплікації до свята Великодня у 2 класі. Наші випускники виробляли "Весняні квіти" під керівництвом Радомири Комишанченко і Наталії Ковальової. А вчитель Віта Шамоня провела майстер-клас "Великодня листівка своїми руками".

Психолог закладу Людмила Рокарь провела для наймолодших учнів корекційно-розвивальне заняття "У Смайлика на гостині".


15.04.23.pptx

Канікули! 

10.04.23.pptx

Сьогодні, 12 квітня, наші наймолодші учні дізналися багато цікавого і нового на заході "Великодні писанки - диво з див", який провели вчитель Ольга Шило і вихователь Вікторія Циганенко. Про підготовку до свята, традиції української родини, святкові страви. Діти із задоволенням розмальовували великодні писанки.

Онлайн прогулянку "Весна днем красна" провела вчитель Валентина Чорнобай.

Фізкультурне дозвілля "Домашній спортзал"провела вчитель Вікторія Омельченко.

Естафету весняних онлайн - канікул продовжили 

Естафету весняних онлайн - канікул продовжили учні 4 класу. Вчителем Тетяною Гавриленко та вихователем Валентиною Павловою був проведений розважальний захід "А вже весна, а вже красна!", у ході якого діти розважалися, взяли участь у вікторині, виготовили об'ємну аплікацію "Весняне дерево".

Подорож у природу "Весна на порозі - сонце і тепло у дорозі" провели з учнями 6 класу вчитель Юлія Коломієць і вихователь Ксенія Новик.

09.04.23.pptx

Весняні канікули у онлайн режимі розпочалися! 

08.04.23.pptx

Весняні канікули у онлайн режимі розпочалися у нашому закладі. Старшокласники долучились до майстер-класу у техніці ізонитка, який провели педагоги Марина Шевченко та Наталія Хмаренко.

Соціальний педагог Ольга Гвоздь провела з учнями онлайн бесіду про безпеку в Інтернеті. Учитель 3 класу Ольга Зозуля та вихователь Оксана Брусленко провели розважальний он-лайн захід «Славимо Великдень». Під час заходу вихованці більше дізнались про зміст свята Великодня, про традиції і звичаї святкування в Україні, історію та значення дарування писанок і крашанок. Дітям було запропоновано відгадати загадки, поспівати святкові великодні пісні, виготовити цікаві аплікації.

Учні з задоволенням провели час!


Великодній кошик 

Шкільна благодійна акція "Великодній кошик"на підтримку ЗСУ проходить у нашому закладі вже 8 рік. До неї долучаються всі учні, їх батьки, увесь колектив працівників.

У цьому році до нас приєднались вихованці і працівники Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді СМР . Через волонтера "Нашого форпосту" Бортник Олександр передаємо гостинці для військових.

Бажаємо всім щастя й злагоди в родині і Перемоги нашій Україні!

07.04.23_.pptx

Кольорове паті

07.04.23.pptx

Сьогодні, 7 квітня, напередодні весняних канікул, старшокласників нашого закладу запросили на "Кольорове паті"  Центр культури і дозвілля Сумської міської ради   та Жіноче об‘єднання «Мереживо» . Щиро дякуємо за веселу розвагу, запальні руханки, цікаві загадки, конкурси і подаруночки до свята Великодня. Учні добре відпочили і з гарним настроєм пішли на канікули.

Промінчики здоров'я   

Напевно, кожен погодиться із твердженням , що найцінніше, що має людина – здоров’я.

Тому з метою популяризації серед учнів здорового способу життя, вихователем, Валентиною Павловою, було проведено захід "Промінчики здоров'я". Вихованці із задоволенням взяли активну участь у спортивних іграх та естафетах. Вчилися дбати про своє здоров'я та берегти його. У всіх був піднесений та бадьорий настрій.

07.04.2023.pptx

Попереду весняні канікули  

06.04.2023.pptx

Творчий звіт гуртків виховних груп  

Творчий звіт гуртків виховних груп пройшов у закладі 4 - 5 квітня. Вправні ручки наших учнів під керівництвом дорослих роблять цікаві, креативні, яскраві поробки, листівки, обереги, аплікації на радість собі, батькам та нашим захисникам. Віримо в Перемогу! Все буде Україна 

05.04.2023_.pptx

Естафети патріотів 

05.04.23.pptx

05 квітня до Міжнародного дня спорту та Всесвітнього дня здоров'я, з метою виховання юних патріотів та популяризації здорового способу життя, вчителем лікувальної фізкультури Наталією Нестерко та інструктором з фізичної культури Ольгою Гвоздь проведено спортивний турнір "Естафети патріотів". Захід був заохочувальний, тому кожен учасник команди міг спробувати свої сили в усіх видах естафет. Діти креативно підійшли до вибору назви команд "Хаймерси" та "Слава Україні". Учні могли позмагатися у силі, спритності, відважності та витривалості. Усіх було нагороджено грамотами за активну участь. 

Завітали працівники Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 

Сьогодні до нашої школи завітали працівники Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги юрист Анна Кожушко та фахівець по зв'язках з громадськістю Олександра Кисельова. Фахівці розповіли про правові послуги, які можна отримати у Центрі, роздали візитки. Також обговорили з дітьми питання захисту персональних даних у мережі Інтернет. Не дивлячись, що довелося спілкуватись в укритті зустріч пройшла успішно. 

04.04.2023.pptx

Розважально-танцювальна естафета «Руханка»

03.04.2023.pptx

3 квітня у закладі для учнів 1-4 класів вчителі Наталія Костюк та Наталія Нестерко підготували та провели цікавий захід з ритміки: «Розважально-танцювальна естафета «Руханка».‘‘Учні отримали величезне задоволення,заряд енергії,бадьорий настрій та чарівні посмішки. 

Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги   

З 27 по 31 березня у школі проходив Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. Протягом тижня було проведено багато цікавих заходів, на яких діти показали свої знання та творчі здібності.

Всі проведені заходи посприяли зацікавленню учнів читанням, бережливому ставленню до книг, розкрили таланти і уподобання кожного учня.


31.03.2023.pptx

Цікавий і змістовний захід у новоствореному Класі безпеки  

30.03.2023.pptx

Цікавий і змістовний захід у новоствореному Класі безпеки провела сьогодні головний інспектор Сумського районного управління ДСНС України в Сумській області Ирина Новохацкая . Діти були у захваті, адже отримали багато корисної інформації, чудові подарунки: настільні ігри, розмальовки, дидактичний матеріал з питань безпеки ще й солодкий подарунок до чаю. Дякуємо ДСНС і особисто Ірині Миколаївні за підтримку закладу!

Нарру Мяу для Мурчика  

Всі учні, батьки, працівники нашого закладу долучились до VІІ Всеукраїнської акції "Нарру Мяу для Мурчика".

Зібрали 44 кг корму, різноманітних круп, щоб покращити життя тварин, що утримуються у Сумському міському притулку. З 2016 року ми долучаємося до всіх акцій благодійного фонду "Щаслива лапа".

Добрі справи робити просто, тому що ми людяні, чуйні і любимо тварин. Разом до Перемоги!

24.03.23.pptx

World Down Syndrome Day 

21.03.2023_.pptx

21 березня у Міжнародний день людини із синдромом Дауна (World Down Syndrome Day ) на запрошення адміністрації КУ "Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг )"Берегиня" наші "Діти сонця" взяли участь у міському заході "Дивись на нас, як на рівних". Діти переглянули виставу, взяли участь у флешмобі "Кольорові рукавички", веселій руханці, майстер-класах з виготовлення квітів, декорування пряників та отримали подарунки. Міжнародний день Землі 

У всьому світі 20 березня відзначається Міжнародний день Землі.

Вихователем 7 класу Наталією Хмаренко була проведена виховна година, метою якої було привернути увагу громадськості до стану планети, вкотре нагадати людству про те, що зараз як ніколи раніше необхідність берегти природу є надзвичайно гострою.21.03.2023.pptx

Вітаємо!!! 

Вийди, вийди, сонечко 

16 березня у закладі проходив фольклорний фестиваль " Вийди, вийди, сонечко", який провела вихователь 4 класу Валентина Павлова .

” Ой іде красуня весна", так учні початкової школи розпочали фестиваль веснянок. Бережуть, вивчають та поширюють народні традиції наші вихованці.


17.03.2023__.pptx

Сумський Цукр

17.03.2023_.pptx

Сьогодні заклад отримав два друкованих журнали для музейної кімнати та бібліотеки від Сумського Цукру. У них історії нескорених сумчан під час війни, а також фоторепортажі з прикордоння, інтерв’ю з воїнами, переселенцями, волонтерами, істориками та журналістами. Дякуємо! 

ГО "Федерація карате-до Вадо-Кай м.Суми" 

Сьогодні учні 8, 10 класів взяли участь у спільному тренуванні разом з юними каратистами ГО "Федерація карате-до Вадо-Кай м.Суми". Під час тренування діти виконували вправи разом з тренером, відпрацьовували удари та отримували практичні поради.

Дякуємо керівнику ГО "Федерація карате -до Вадо-Кай" Вадиму Коломійцю за дружню атмосферу та активне дозвілля. Бажаємо вихованцям клубу високих спортивних досягнень.

 

17.03.2023.pptx

Відвідали ДПТНЗ "Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну"   

16.03.23_.pptx

З метою формування правильного розуміння сутності професійного самовизначення, розширення світогляду і підвищення інтересу до робітничих професій, сьогодні учні 8, 10 класів відвідали ДПТНЗ "Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну". Старшокласники мали змогу ознайомитися з професіями кравця, закрійника, візажиста, штукатура, маляра та взяти участь у майстер-класах. 

Чергова партія допомоги  

Чергова партія допомоги сьогодні, 15 березня, через волонтера "Нашого форпосту" Анатолія Горбенка , поїхала до наших захисників . 470 окопних свічок ( ще раз дякуємо Благодійний фонд "Міра Help" та литовському народу за наданий парафін), солодощі, консервація, вітамінні набори - все для нашої Перемоги! 

16.03.23.pptx

Клас безпеки у дії  

15.03.2023_.pptx

15 березня до закладу завітали інспектори Сумського районного управління ДСНС України у Сумській області Наталія Гладкова та Сергій Чеботарьов. З учнями було проведено теоретичне відпрацювання правил поводження при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів. 

Рік незламності 

Всеукраїнський творчий марафон " Рік незламності". Наш навчальний заклад представляла учениця 10 класу Симоненко Євгенія! 

Нарру Мяу для Мурчика 

15.03.23.pptx

У нашому закладі триває Всеукраїнська акція "Нарру Мяу для Мурчика". Вже зібрали майже 40 кг круп та сухого корму для Сумського притулку для тварин. Добрими справами покращуємо життя! 

День українського добровольця 

З нагоди Дня українського добровольця (14 березня) у нашому закладі пройшла зустріч з командиром загону Бойових гномів 5 ДФТГ м. Суми, позивний "Трубач", музикантом і поетом Віктором Кузьменком.

Він розповів учням про захист Сумщини у перші дні війни, про те, як рік тому, кожного ранку виходив на балкон і виконував на трубі Гімн України. Прочитав присутнім свої вірші і подарував закладу свою книгу "З любов'ю до України". Діти подарували йому патріотичний оберіг і браслет, а дорослі передали для захисників 70 окопних свічок та дитячі малюнки. Віримо в Перемогу і слава добровольцям- захисникам!


14.03.23.pptx