Сумський заклад загальної середньої освіти спеціальна школа Сумської міської ради 

Новини

Оголошуємо прийом документів до 1 класу 

З 15 квітня 2024 року Сумський заклад загальної середньої освіти спеціальна школа СМР оголошує прийом документів до 1 класу на 2024-2025 навчальний рік. Ви можете завітати до закладу у робочі дні з 09.00 до 16.00 за адресою : проспект Свободи, 28. Для зручності можна узгодити час візиту за телефоном:(0542)789-739. 

05.04.24.mp4

Тиждень трудового навчання  

З 08 по 12 квітня у школі проходив тиждень трудового навчання. Вчителі трудового навчання підготували та провели з дітьми майстерки, конкурси, трудовий десант та ігри-подорожі. Всі ці заходи дали можливість краще і глибше пізнати різноманітний світ професій, технік, хоббі, знайти для себе щось нове та несподіване. 14.04.24.mp4

Війна, що змінила Рондо  

13.04.24

Сьогодні, 12 квітня, відбулася зустріч з волонтером загону швидкого реагування "Суми" Наталією Гончарук.

Старшокласники прослухали і обговорили книгу "Війна, що змінила Рондо" та "відновили" на макеті маками і малюнками зруйноване війною місто. Захід пройшов змістовно і цікаво.Про здоров'я дбай, корисну їжу ти вживай 

Весело, цікаво та пізнавально пройшов День здоров'я для учнів 5-10 класів під гаслом "Про здоров'я дбай, корисну їжу ти вживай". Діти закріпили знання про складові компоненти корисних страв, правила здорового харчування та його вплив на якість життя. 


12.04.34.mp4

Легкоатлетичний урок 

11 квітня в нашій школі відбувся легкоатлетичний урок.

Легка атлетика вважається одним з найдавніших видів спорту. У програмі уроку було - біг на 50 метрів , 100 метрів, стрибки з місця в пісок та кидання ядра.

Діти показали гарні результати та отримали багато позитивних емоцій.


Квітка сонця 

9 квітня для учнів 1-5 класів вихователем Павловою В.М. було проведено фольклорний фестиваль "Квітка сонця". Під час заходу діти потанцювали під сонячну руханку, провели соняшникову фотосесію, виготовили "Квітку сонця", ще й їжею із соняшника посмакували. Позитивні емоції та гарний настрій отримали усі учасники свята. 

11.04.24.pptx

Вітаємо!

10.04.24.pptx

Плідна праця завжди має гарний результат! Ми - частинка природи, бережімо її!!! 

Квіти - окраса життя 

8 квітня було розпочато тиждень трудового навчання заходом "Квіти - окраса життя" для учнів старших класів. Під час заходу школярі ознайомилися з походженням назв квітів, вчилися складати текст - опис квітів, розгадували тематичний кросворд. Діти разом зі вчителем дійшли висновку, що квіти - це окраса життя. 

08.04.24_.mp4

Пітер Пен 

У неділю, 7 квітня, учні нашого закладу разом із батьками відвідали виставу "Пітер Пен" у Сумському національному академічному театрі драми та музичної комедії ім. Щепкіна. Щиро дякуємо адміністрації театру за таку можливість та акторам за чудову гру!!! 

Просвітницьке заняття з мінної небезпеки 

Просвітницьке заняття з мінної небезпеки для учнів нашого закладу провела волонтер загону швидкого реагування "Суми" Олена Стрижак. Було повчально, змістовно і цікаво. 

08.04.24.pptx

Сміх - це здоров’я

05.04.24_.mp4

7 квітня світ відзначає Всесвітній день здоров'я! Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність - запорука благополуччя та процвітання людини. Цікаво, пізнавально та весело пройшов захід "Сміх - це здоров'я!". Всі учасники отримали багато позитивних емоцій, були в захваті від конкурсів. 

Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги  

04.04.24_.pptx

З метою прищеплення учням любові до книги, дбайливого ставлення до неї, виховання потреби в читанні з 01.04 по 05.04 у школі проходив Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги.

     Тиждень дитячого читання «Книжковий дім – чудовий дім, завжди для всіх відкритий він» об’єднав учнів закладу, продемонструвавши любов до книги, бажання мандрувати разом з літературними героями незвіданими країнами, здобувати для себе нові знання.

Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки  

Сьогодні, 4 квітня , світ відзначає Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в розмінуванні.

З учнями школи були проведені цікаві тематичні заходи.

04.04.24.pptx

Практичні заняття з першої домедичної допомоги 

Волонтери загону швидкого реагування "Суми" міського Товариства Червоного хреста 03 квітня провели у нашому закладі практичні заняття з першої домедичної допомоги в критичних ситуаціях та профілактичні вправи для формування правильної постави. Учням було корисно і цікаво. 

Свято дощу і парасольки

Стань супергероєм для дитини з аутизмом! Одягай блакитне, поширюй інформацію про аутизм! Під таким гаслом до Всесвітнього дня поширення інформації про проблему аутизму у закладі пройшов захід «Свято дощу і парасольки». 

Вітаємо! 

Година Землі -2024  

У неділю, 24 березня, пройшла шкільна онлайн акція по енергозбереженню з нагоди "Години Землі -2024" - "Вимкни необов'язкове світло", до якої долучились наші учні разом із батьками. 

26.03.24.pptx

Перший тиждень весняних канікул   

22.03.24.pptx

     Незважаючи на постійні тривоги і напругу, змістовно і цікаво пройшов перший тиждень весняних канікул у нашому закладі. Вчителі і вихователі залучали учнів до різноманітних пізвально-розважальних заходів, ігротек, мультзалів, екскурсій, вікторин, майстер-класів, спортивних розваг.

       Також долучились до обласної патріотичної акції "Підтримуємо Героїв" та взяли участь у міському заході з нагоди Дня людей із синдромом Дауна.

Мелодія світлих сердець  

21 березня Зразковий театральний колектив «Art-Барвінок» взяв участь у міському заході «Мелодія світлих сердець» з нагоди Міжнародного дня людей із синдромом Дауна. Сонячні промінчики нашого колективу показали різнобарвну палітру своєї творчості, подарувавши глядачам гарний настрій! Дебют найменших акторів пройшов весело та цікаво. Щира подяка постійному волонтеру театрального колективу Хижняк Анні за чудову пісню «Діти Сонця». Дякуємо КУ Сумському територіальному центру «Берегиня» за організацію заходу. Також дякуємо батькам та педагогам школи, залученим до свята. Ми молодці! 

21.03.24_.mp4

Вітаємо!  

Нарру Мяу для Мурчика 

У закладі завершилась VІІІ Всеукраїнська акція "Нарру Мяу для Мурчика". У міський притулок для тварин відправили 55 кг корму, круп та ліки. Дбаємо про пухнастиків! 

19.03.24.pptx

Подяка моєму герою

18.03.24.mp4

У перший день весняних канікул у нашому закладі пройшов онлайн захід - відео звернення "Подяка моєму герою" на підтримку обласної патріотичної акції "Підтримуємо Героїв" та обласної комплексної програми захисту та підтримки ветеранів та членів їх сімей на 2024-2027 роки. 

Ніякі тривоги не зможуть завадити нашим дітям радіти сонцю і весні!!! 

08.03.24.mp4

А вже весна!

08.03.24_.mp4

     Сьогодні, 8 березня, незважаючи на тривоги, нам вдалося провести святкову дитячу розважальну програму "А вже весна..." Віримо ЗСУ, переможемо! 

Єднаймось через слово Кобзаря! 

На відзначення 210 - річчя від дня народження великого поета, генія української літератури Т.Г.Шевченка у нашому закладі проходили літературні читання « Єднаймось через слово Кобзаря !» До літературного читання долучилися працівники обласного краєзнавчого музею.

    У шкільній бібліотеці була організована виставка творів Т.Г.Шевченка.

07.03.2024__.mp4

Безпечні канікули   

07.03.24_.pptx

7 березня відбулася зустріч учнів старших класів з інспектором СЮП ВП СРУП ГУНП в Сумській області Кабаченко М. І., яка провела профілактичні бесіди "Безпечні канікули", "Попередження вчинення правопорушень".

Капелани Горобей Р. М., Горобей Н. М. розповіли про свою діяльність та подарували присутнім світловідбиваючі наліпки, браслети.Квітковий вернісаж   

Колективна творча справа "Квітковий вернісаж" учнів і вихователів нашого закладу завершилась сьогодні, 7 березня, красивою виставкою дитячих робіт. 


07.03.24.pptx